Co umíme - Podlaháři - montáž a pokládka podlahových krytin a izolací
kompletní řešení a poradenství pro Vaše podlahy


Co umíme

 • PVC, PVC dílce

  Dodáváme a pokládáme veškerý PVC sortiment společnosti ANVI TRADE s.r.o., V-Podlahy s.r.o. a Podlahové studio SKANEX s.r.o.. Pokládce PVC předchází broušení podkladu a pečlivé odstranění všech zbytků, následuje penetrace povrchu, dle typu a rovinosti podkladu následuje lití nivelační hmoty nebo stěrkování vyrovnávací stěrkou. PVC pokládáme pouze s kompletní fixací. V případě potřeby (dle druhu PVC) provádíme teplý nebo studený svár. Zakončení pokládky PVC se provádí PVC lištou, MDF lištou nebo plastovými lištami, popřípadě kovovými profily(Centrum profilů ACARA). Běžně realizujeme kompletní elektricky vodivá antistatická řešení do laboratoří a ordinací. Speciální vodivé PVC dílce jsou lepeny vodivým lepidlem na předem připravený podklad s instalovanými Cu paskami na sběr statického náboje. Tradičním výrobcem vysoce kvalitních PVC produktů je společnost Fatra, jejíž produkty máme též v nabídce.

  logo

  Dalším významným výrobcem velmi kvalitních PVC krytin, jehož výrobky máme v naší nabidce, je společnost Tarkett, která nabízí širokou škálu výrobků jak pro bytové (produktová řada Select 301), tak pro komerční prostory a prostory s vyšším zatížením (produktová řada Supreme Plus). Produkty této společnosti se mohou pyšnit označením, že byly vyrobeny bez použití ftalátových změkčovadel.

  logo logo

 • Vinylové dílce

  Vinylové podlahy prožívají v poslední době obrovský boom. Tomuto rozmachu navíc pomáhá dlouhodobě klesající ceny různých druhů vinylových podlah. Jejich vysoká životnost a luxusni vzhled jim otvírají dveře nejen do obytných prostor ale i do obchodů a showroomů. Vysokou kvalitou zpracovaní pak vynikají výrobky společnosti Fatra, nabízených pod obchodním názvem Thermofix.

  logo

  Vrcholem jsou pak zámkové vinylové podlahy, které v sobě spojují výhody UniClick zámkového systému plovoucích podlah s nesmrtelností a odolností vinylu , ze kterého je vrchní vrstva. Při výběru vhodného dekoru Vám může pomoci šikovný virtuální průvodce vinylovými podlahami.

  Novinka v naší nabídce!

  Nově těd máme pro naše zákazníky v nabídce bohatou kolekci vinylových dílců plnou úžasných dekorů AMTICO FIRST, které jsou výbornou alternativou a pro obytné prostory splňuje ty nejpřísnější požadavky (třída zátěže 23/31) a přitom je jejich cena více než přívětivá...

 • logo

 • koberce bytové, koberce zátěžové, kobercové čtverce

  Pokládka metrážových koberců je možná volně (bez lepení), s jednoduchou fixací na oboustranou lepící pásku nebo mřížku(koberec na parkety) či kompletní fixací. Zakončení pokládky koberce provádíme pomocí kobercové lišty, PVC soklem nebo lepeným soklem. Mezi dokončovací práce řadíme na přání i olepování prahů a soklů. Zátěžové koberce jsou pak ideální volbou pro administrativní, ale i jiné více frekventované prostory. Vrcholem jsou pak kobercové čtverce, které v sobě snoubí elegantní vzhled a vysokou odolnost zátěžových koberců.

  logo

 • plovoucí podlahy: laminátové, zámkové dřevěné, zámkové korkové

  Oblíbené a žádané podlahy, se svým vrcholem na přelomu tisíciletí. základní laminátove jsou žadané převážně kvúli nízké pořizovací ceně. Masivní zámkové dřevěné podlahy pak nabízejí luxusní vzhled a vyšší odolnost proti poškrábání a působení slunečních paprsků. Na žádost zákazníka je možné prolepovat zámky disperzním lepidlem, které zajistí delší zivotnost podlahy v zámcích. Dále též realizujeme pokládku masivních zámkových podlah lepením na místech to vyžadujících (např. prostory restaurace).
 • obklady schodišťových stupňů: (koberec, laminát, PVC)

 • vyrovávání podkladů:

  Vyrovnávání podkladu provádíme několika způsoby. Kde je to možné, používáme vyrovnávací hmoty. Povrch vyrovnáme litím nivelační hmoty.. Kde to podklad neumožňuje(dřevěné podklady, nízká nosnost stropu), používáme OSB desky ve dvou vrstvách položených křížem. Kde je třžeba, používáme pod desky ještě podložku k Hobry.OSB desky se též používají především jako konstrukční desky v místech s vysokými nároky na mechanické vlastnosti desky.

Malujeme:

máme v týmu malíře/lakýrníka, takže v případě zájmu zákazníka poskytujeme i malířské a lakýrnické práce.

logo

Kde pokládáme:

byty, rodinné domy, ubytovny, kanceláře, společné prostory panelových domů, průmyslové objekty, haly, obchodní řetězce, lékařské ordinace, laboratoře AV, počítačová centra a laboratoře aj.
 

Sanace podkladu, vyrovnávání podkladu, OSB, nivelační hmoty, pokládka PVC, koberců, vinylové podlahy, izolace podlah.

Podlaháři - pokládka podlah
Vladimír Bradáč
Voskovcova 882/5, Praha 5 - Barrandov
tel: 775 579 471
bradac@podlahari-nejlepe.cz

© podlahari-nejlepe.cz 2010 - 2022